Home

BARTOSZYCE CUP2015

IMG 8625

14 listopada w obiektach sportowych Szkoły Podstawowej Nr7 odbył się IX Ogólnopolski Mlodzieżowy Turniej Karate Kyokushin w którym wzięło udział 167 zawodników i zawodnicek reprezentujących 13 klubów z całego kraju.Na halę licznie przybyła publiczność, goście zaproszeni oraz władze samorządowe sąsiednich miast.
Przy uroczystym otwarciu zostały wręczone medale " Za Zasługi" dla BKKK, które otrzymali : Agnieszka i Andrzej Archaccy , Anna Kupaj, Piotr Basiukiewicz, Artur Prusiński,Janusz Kalamarski, Arkadiusz Pakuła.Shihan Wiesław Gwizd (BC) wręczył uroczyście certyfikaty i pasy dla naszych sensei : Krzysztof Szczepański 2 Dan, Krystian Archacki 1 Dan.Następnie odbył się pokaz najmłodszych zawodników, który przygotowali i prowadzili sensei : Jarosław Kwaśniewski, Tomasz Misiewicz i sempai Renata Turek.W technikach kata zaprezentował się sensei Wojciech Hajduk z Tarnowa, który wykonał kata na najwyższym europejskim poziomie.Wiele braw tradycyjnie otrzymali nasi sensei: Rafał Czerniewski i Krystian Archacki za  pokaz efektownych technik samoobrony.Następnie na 2 matach przystąpiono do pojedynków w poszczególnych kat. wiekowych i wagowych.Po wielogodzinnych zmaganiach reprezentacja naszego klubu wywalczyła 1 miejsce, przed Szczytnem i Ełkiem. Ogółem nasi zawodnicy zdobyli 14 medali ( 5 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych).Organizatorem zawodów był BKKK, Urząd Miasta Bartoszyce , Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski, który także ufundował nagrodę dla "najlepszego zawodnika", a otrzymał Dawid Pażuś z Bartoszyc.Patronatem medialnym ojęli nasze zawody : Goniec Bartoszycki, TV Bart-Sat, Radio Bartoszyce.Sędzią Głównym zawodów był Shihan Wiesław Gwizd 5 Dan z Tarnowa, a z ramienia Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai obecny był Prezes Remigiusz Karpiński.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia imprezy, a wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów , osu! 
 
                                                                           Pzewodniczący Komitetu Organizacyjnego ,
                                                                                      
                                                                                    sensei Andrzej Litwin 3 Dan.

 

zdjęcia !!!-portal bartoszyce.wm.pl

zdjęcia !!!-BKKK

 

WYNIKI !! 

Liczba zawodników 167     klasyfikacja drużynowa
Liczba klubów 13       Miejsce
        Bartoszyce 42
Najlepszy zawodnik Dawid Pażuś Szczytno 34
        Ełk 31
Najlepsza zawodniczka Emilia Gwiazda Radzymin 17
        Lidzbark 8
Sędzie główny   shihan Wiesław Gwizd 5 dan   Grudziądz 8
        Giżycko 6
        Ostrołęka 6
        Łosice 5
        Dąbrowa Tarnowska 3
        Węgorzewo 2
        Dobre Miasto 2
        Tarnów 1

 

 

RAPORT KOŃCOWY BARTOSZYCE CUP 2015 BARTOSZYCE 14 LISTOPAD 2015 r.

   
KONKURENCJA KAT. M IMIĘ I NAZWISKO KLUB PUNKTY
semi kontakt
Juniorzy 98,99
 + 75 kg 1. Jakub Kwaśniewski Bartoszyce 5
2. Ignacy Bok Bartoszyce 3
3. Mateusz Dydziński Lidzbark 1
3.     1
semi kontakt
Juniorzy 98,99
 - 75 kg 1. Sebastian Archacki Bartoszyce 5
2. Piotr Olszewski Szczytno 3
3. Patryk Urbański Bartoszyce 1
3. Tobiaz Iwanowicz Bartoszyce 1
semi kontakt
Juniorzy 98,99
 - 65 kg 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
semi kontakt
Juniorki 98,99
 + 55 kg 1. Anna Jaskulska Grudziądz 5
2. Katarzyna Rarus Dąbrowa Tarnowska 3
3. Agnieszka Kłusek Tarnów 1
3.     1
Light kontakt
Juniorki 98,99
 - 55 kg 1. Karolina Daszkiewicz Bartoszyce 5
2. Małgorzata Cena Łosice 3
3.     1
3.     1
Light kontakt
Młodzicy 00,01
 + 52 kg 1. Dawid Pażuś Bartoszyce 5
2. Krystian Piernik Grudziądz 3
3. Maciej Zinówko Ełk 1
3. Maciek Kotkowski Radzymin 1
Light kontakt
Młodzicy 00,01
 - 52 kg 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
Light kontakt
Młodziczki 00,01
 + 50 kg 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
Semi kontakt
Młodziczki 00,01
 - 50 kg 1. Emilia Gwiazda Szczytno 5
2. Aleksandra Prokuda Ełk 3
3. Paulina Wieliczko Bartoszyce 1
3. Weronika Konwicka Lidzbark 1
Light kontakt
Młodzik Mł. 02, 03
ŚREDNIA 1. Damian Marchlik Radzymin 5
2. Kacper Wójcik Radzymin 3
3. Adrian Bieluczyk Giżycko 1
3. Adrian Wzorek Lidzbark 1
Light kontakt
Młodzik Mł 02, 03
LEKKA 1. Patryk Kujawski Radzymin 5
2. Mateusz Padamczyk Radzymin 3
3. Hubert Jędrzejewski Bartoszyce 1
3. Konrad Żelaznowski Szczytno 1
Light kontakt
Młodziczki Mł 02, 03
ŚREDNIA 1. Ewa Prokuda Ełk 5
2. Alicja Prokuda Ełk 3
3. Maja Begicz Ełk 1
3. Julia Basiukiewicz Bartoszyce 1
Light kontakt
Młodziczki Mł 02, 03
LEKKA 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
Light kontakt
Kadet chłopcy
04, 05
ŚREDNIA 1. Michał Chaleński Szczytno 5
2. Olaf Szempiński Szczytno 3
3. Mikołaj Barański Szczytno 1
3. Marcin Nalewajk Ostrołęka 1
Light kontakt
Kadet chłopcy
04, 05
LEKKA 1. Jakub Strześniewski Ełk 5
2. Maksym Siekierzycki Bartoszyce 3
3. Damian Dydziński Lidzbark 1
3. Oliwier Suchodolski Szczytno 1
Light kontakt
Kadetka Dziewczęta 04, 05
ŚREDNIA 1. Martyna Ogonowska Bartoszyce 5
2. Karolina Turek Bartoszyce 3
3. Zuzanna Kulesz Łosice 1
3. Karolina Huszczo Węgorzewo 1
Light kontakt
Kadetka dziewczęta  04, 05
LEKKA 1. Wiktoria Mazurowicz Szczytno 5
2. Aleksandra Kruszyńska Szczytno 3
3. Natalia Hajn Szczytno 1
3. Julia Suchodolska Szczytno 1
Light kontakt
Kadet Mł. chłopcy
06, 07
ŚREDNIA 1. Szymon Mycak Giżycko 5
2. Olaf Krzyżewski Ełk 3
3. Maksymilian Husar Węgorzewo 1
3. Oskar Pietrzak Dobre Miasto 1
Light kontakt
Kadet Mł. chłopcy
06, 07
LEKKA 1. Borys Ciężar Ostrołęka 5
2. Miłosz Wach Lidzbark 3
3. Kacper Ślipikowski Dobre Miasto 1
3. Aleksander Zinówko Ełk 1
Light kontakt
Kadetka Mł. Dziewczęta 06, 07
ŚREDNIA 1. Amelia Czaplicka Ełk 5
2. Michalina Kowalewska Bartoszyce 3
3. Oliwia Kamińska Ełk 1
3.     1
Light kontakt
Kadetka Mł. dziewczęta 06, 07
LEKKA 1. Ewa Gołaszewska Szczytno 5

 

 

Licznik odwiedzin

Dziś44
Wczoraj46
W tygodniu423
W miesiącu1783
Wszystkie dni108012