BARTOSZYCE CUP 2011

RAPORT KOŃCOWY

Raport końcowy

 

_MG_9316_MG_9126_MG_8698_MG_9198_MG_9256_MG_9320_MG_8638_MG_9010_MG_9169_MG_8674_MG_9187_MG_9118_MG_9368

 

RAPORT KOŃCOWY BARTOSZYCE CUP 2011 - BARTOSZYCE 17 GRUDZIEŃ 2011 r.    
KONKURENCJA KAT. M IMIĘ I NAZWISKO KLUB PUNKTY
Semi kontakt
Juniorzy młodsi 94,95
 - 65 kg 1. ANDERS ADRIAN Warszawa 5
2. Archacki Krystian Bartoszyce 3
3. Stankiewicz Dominik  Suwałki 1
3. Bankiewicz Bartosz Bartoszyce 1
Semi kontakt
Juniorzy młodsi 94,95
 - 75 kg 1. Kimszal Daniel  Suwałki 5
2. REMISZ PIOTR  Radzymin 3
3. Konikowski Bartosz  Suwałki 1
3. LIPSKI MARIUSZ  Radzymin 1
Semi kontakt
Juniorzy młodsi 94,95
 + 75 kg 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
Semi kontakt
Juniorki młodsze 94,95
- 55 kg 1. Latawska Mariola Tarnów 5
2. GODLEWSKA AGNIESZKA Warszawa 3
3. Starzec Magdalena Tarnów 1
3. Rynkowska Klaudia  Szczytno 1
Semi kontakt
Juniorki młodsze 94,95
+ 55 kg 1.     5
2.     3
3.     1
3.     1
Light kontakt
Młodzicy 96,97
 - 52 kg 1. GRYZIKOWSKI Adam Ełk 5
2. Mrówka Adrian Bartoszyce 3
3. ADAMCZUK MAREK Giżycko 1
3.     1
Light kontakt
Młodzicy 96,97
 + 52 kg 1. KOWALSKI KAROL Warszawa 5
2. Kiełbasa Marek Tarnów 3
3. Trzciński Rafał Bartoszyce 1
3. Karpowicz Michał  Suwałki 1
Light kontakt
Młodziczki 96,97
 - 49 kg 1. Mrówka Adrianna Bartoszyce 5
2. Puchalik Dominika Bartoszyce 3
3. Szmagierewska Alicja Ełk 1
3. Drażba Marlena  Suwałki 1
Light kontakt
Młodziczki 96,97
 + 49 kg 1. Czerniewska Joanna Bartoszyce 5
2. SADOWSKA WERONIKA Giżycko 3
3. Zawrotna Renata  Szczytno 1
3. BAGIŃSKA Anna Ełk 1
Light kontakt
Kadeci 98, 99
LEKKA 1. POWAŁKA LEON Warszawa 5
2. Biłbak Daniel Suwałki 3
3. Biłbak Damian  Suwałki 1
3. OŁDAK Kamil Ełk 1
Light kontakt
Kadeci 98, 99
ŚREDNIA 1. ABRAMOWICZ JAKUB Warszawa 5
2. BRATOSIEWICZ MACIEJ Warszawa 3
3. Kwaśniewski Jakub Bartoszyce 1
3. Jędrzejczyk Adrian  Szczytno 1
Light kontakt
Kadetki 98, 99
LEKKA 1. Urmanowicz Klaudia Lidzbark 5
2. Pachulska Agata Lidzbark 3
3. MAKOWSKA KATARZYNA Giżycko 1
3. Grygutis Irmina  Suwałki 1
Light kontakt
Kadetki 98, 99
ŚREDNIA 1. Daszkiewicz Karolina Bartoszyce 5
2. WERONIKA KUKAŁOWICZ  Dobre Miasto 3
3. JUSTYNA KOWALSKA    Dobre Miasto 1
3. Łazarska Ewa  Suwałki 1
Light kontakt
Dzieci chłopcy
00, 2001
LEKKA 1. ZINÓWKO Maciej Ełk 5
2. RADOSŁAW LEWIŃSKI   Dobre Miasto 3
3. NARWOJSZ MICHAŁ Dobre Miasto 1
3. Szatkowski Piotr Lidzbark 1
Light kontakt
Dzieci chłopcy
00, 2001
ŚREDNIA 1. Duda Krystian  Suwałki 5
2. Nowosielski Klaudiusz Lidzbark 3
3. LIS Paweł Ełk 1
3. Kwaśniewski Maciej Bartoszyce 1
Light kontakt
Dzieci dziewczęta
00, 2001
LEKKA 1. BEGICZ Maja Ełk 5
2. Kalejta Iga  Suwałki 3
3. Madej Wiktoria Lidzbark 1
3. Stopa Julia  Suwałki 1
Light kontakt
Dzieci dziewczęta
00, 2001
ŚREDNIA 1. Górska Aleksandra  Suwałki 5
2. Wener Alicja Bartoszyce 3
3. Wojtasik Michalina Bartoszyce 1
3. Pawluczuk Julia Ełk 1
           
  Najlepszy zawodnik KOWALSKI KAROL Warszawa    
  Najlepsza zawodniczka Czerniewska Joanna Bartoszyce    
           
  Ilość zawodników 160    
        klasyfikacja drużynowa
        Klub p
        Bartoszyce 32
        Suwałki 29
        Warszawa 26
        Ełk 20
        Lidzbark 13
        Tarnów 9
        Dobre Miasto 8
        Giżycko 5
        Radzymin 4
        Szczytno 3