Kalendarz Imprez BKKK 2019 rok

1. Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy, juniorów, seniorów i kadetów (EKO, PFKS)- 12 - 13 stycznia - Turek

2. Obóz zimowy (BKKK)  - 20-26 stycznia - Polańczyk.

3. Otwarty Turniej  o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich (GKKK), 16 lutego - Giżycko.

4. Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy , młodzieżowców (EKO, PFKS)- luty.

5. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, młodzików, juniorów, seniorów (PZK), 10 marca - Radzymin.

6. Seminarium kumite (BKKK, Burmistrz Bisztynka) - 23-24 marca - Bisztynek.

7. Ogólnopolski  Młodzieżowy Turniej (WKKK) - kwiecień - Wojnicz.

8. Mistrzostwa Polski seniorów (PZK)- 23 kwietnia - Lipno.

9. Mistrzostwa Europy seniorów (EKO) - 26-28.04 kwietnia Wilno.

10. Seminarium kata (BKKK) - maj - Bartoszyce / Lidzbark Warm.

11. Międzypowiatowy Turniej o Puchar Burmistrza Korsz  (BKKK, Burmistrz Korsz) - 01 czerwca - Korsze.

12. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu (BKKK, UKS "Zdrowie") - 20 czerwca.

13. Mistrzostwa Europy młodzieżowców, juniorów, kadetów (EKO) - 27-26 czerwcca - Praga.

14. XIV Letnia Akademia Karate i Samoobrony (BKKK) - 01-31 lipca - Bartoszyce.

15. Letni obóz - 08- 15 sierpnia - Solina.

16. IV Sępopolskie Spotkania z Karate  (BKKK - sekcja Sępopol, UM Sępopol) - 28 września -Sępopol.

17. Mistrzostwa Polski seniorów (OPEN) i juniorów młodszych (PZK) - pażdziernik - Szczecin

18.Mistrzostwa Świata seniorów  OPEN (WKO)  - 07-10 listopada -Tokio.

19. Mistrzostwa Polski młodzieżowców i juniorów (PZK) -  16 listopada - Tarnowskie Góry.

20. Ogólnopolski Turniej Łosice /Kielce/Skarżysko Kam. - listopad. 

21. Bartoszyce Cup (BKKK, UM Bartoszyce) - 30 listopada - Bartoszyce.

22. Puchar Polski seniorów, juniorów, młodzików (PZK) -  14 grudnia - Włocławek

23. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu (BKKK, UKS "Zdrowie") - 19 grudnia - Bartoszyce.

 

 

 

Kalendarz Imprez BKKK 2018 rok

1. Zimowy Obóz ( BKKK)- 28.01-03.02.2018 - Polańczyk,

2. Mistrzostwa Polski Shinkyokushin Seniorów i Juniorów (turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy) - 18.02.2018-Warszawa,

3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniago (PZK) - 03.03.2018 - Zamość,

4. Mistrzostwa Polski Seniorów ( PZK) - 21.04.2018 - Limanowa,

5. Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów ( EKO )- 11-12.05.2018 - Wrocław,

6. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - 02.06.2018 - Olsztyn,

7. III Międzypowiatowy Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Korsz ( BKKK ) - 16.06.2018 - Korsze,

8. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu i uroczyste zakończenie roku szkoleniowego - 20.06.2018 - Lidzbark Warm./Bartoszyce,

9. Letni Obóz (BKKK )- 05-12.08.2018 - Solina

10. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Open, U 22, U 16 - 30.09.2018 - Ostrołęka,

11. Challenger ( seniorów i juniorów ) - 13.10.2018 - Opole,

12. Mistrzostwa Polski Open Seniorów i Juniorów MŁ. ( PZK )- 20.10.2018 - Tarnowskie Góry,

13. III Sępopolskie Spotkania z Karate -  Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ( BKKK ) - 27.10. 2018 - Sępopol,

14. Mistrzostwa Polski U21 i Juniorów- OOM ( PZK ) - 10.11.2018 - Ełk,

15. Ogólnopolski Turniej - listopad - Łosice,

16. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate p.n. " Bartoszyce Cup " ( BKKK ) -       17.11.2018 - Bartoszyce,

17. Mistrzostwa Europy Open, U22 i U16 (EKO) - 17/24 .11.2018 - Budapeszt,

18. Puchar Wielkich Jezior Mazurskich - listopad/grudzień - Giżycko,

19. Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów ( PZK ) - 08.12. 2018 - Szczecinek,

20. Egzamin  na stopnie szkoleniowe kyu - 19.12.2018 - Bartoszyce,

 
Kalendarz Imprez BKKK 2017 rok
1.Turniej Kwalifikacyjny do ME juniorów i seniorów(ME Dania), 14 styczeń- Końskie,
2.Zimowy Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy, 22-28 styczeń- Polańczyk
3.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, 12 marzec- Radom,
4.Mistrzostwa Europy juniorów i seniorów, 8-9 kwiecień- Dania,
5.Warmia-Mazury Cup ( Mistrzostwa Województwa), 20 maj- Ełk,
6.Mistrzostwa Polski Seniorów, 3 czerwiec - Sosnowiec,
7. II Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza, 10 czerwiec- Korsze,
8.Uroczyste zakończenie roku szkoleniowego i egzamin , 21 czerwiec - Bartoszyce/ Lidzbark Warm.
9.Letnia Akademia Karate i Samoobrony, 01-31 lipiec - Bartoszyce,
10.Letni Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy, 06-13 sierpień- Solina
11.XIII Challenger Opole ( seniorów i juniorów),
12.Turniej Kwalifikacyjny do ME U16,U22, 8 październik- Rzeszów,
13.Mistrzostwa Polski Open i OOM juniorów, 21 październik - Zielona Góra,
14.II Sępopolskie Spotkania z Karate, 28 październik - Sępopol,
15.Mistrzostwa Europy U22 i U16, październik/listopad- Słowacja,
16.Mistrzostwa Polski Młodzieżowców U21, 11 listopad-Łódź,
17.XI ogólnopolski Turniej p.n. Bartoszyce Cup, 18 listopad -Bartoszyce,
18.Turniej dla dzieci i młodzieży o Puchar WJM , grudzień- Giżycko,
19.Puchar Polski seniorów, juniorów i kadetów, 9 grudzień-Wrocław
20.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu , 20 grudzień - Bartoszyce/ Lidzbark Warm.
 
Kalendarz Imprez BKKK 2016 rok
 
1.Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów / 17 styczeń- Wrocław/
2.Zimowy Obóz BKKK / 24-30 styczeń - Polańczyk/
3.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego / 12 marzec - Dobre Miasto /
4.Mistrzostwa Polski Seniorów / 08-09 kwiecień - Chełm /
5.Zgrupowanie Kadry Narodowej /28 kwiecień-01 maj - Stara Wieś /
6.Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów / 13-14 maj - Tbilisi (Gruzja) /
7.MP PFKS, kwalifikacje do Mistrzostw Europy U-16 i U-22 / 11 czerwiec - Ełk /
8.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / Bartoszyce - 22 czerwiec /
9.XI Letnia Akademia Karate i Samoobrony / lipiec - Bartoszyce /
10.Letni obóz BKKK / 07-14 sierpień - Solina /
11.Letni Obóz PFKS / siepień /
12.Zgrupowanie Kadry Narodowej / 06-10 wrzesień - Stara Wieś /
13.Challenger, Seniorów i Juniorów  / 24 wrzesień - Opole /
14.Mazovia Cup / październik - Radzymin /
15.MP Open seniorów i OOM Juniorów / 22 październik - Olsztyn /
16. Ogólnopolski Turniej / 11 listopad -Łosice /
17.Mistrzostwa Polski U-21 / 12 listopad - Szczecinek /
18.Bartoszyce Cup / 19 listopad - Bartoszyce /
19.Mistrzostwa Europy Open,U-22, U-16 / Sofia (Bułgaria) /
20. Ogólnopolski Turniej o Puchar WJM / listopad- grudzień - Giżycko /
21.Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów / 10 grudzień - Ciechanów / 
22.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu /17 grudzień - Bartoszyce /
 
 
KALENDARZ IMPREZ BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE 2015
 
 
1. Zimowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy / 25 - 31 styczeń / - Polańczyk
2. Otwarty Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Junorów i Seniorów ( wagowe) / 28 luty - Tarnów
3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego / 22 marzec / - Ostrołęka
4.Mistrzostwa Europy Juniorów i seniorów ( wagowe ) / 17 kwiecień / -Warszawa
5. Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów Open / maj / - Ełk
6. Mistrzostwa Polski Seniorów / 30 maj / - Koszalin
7. Otarte Mistrzostwa Austrii / 14 czerwiec / - Wiedeń
8. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / 24 czerwiec / - Bartoszyce
9. X Letnia Akademia Karate i Samoobrony / lipiec / - Bartoszyce
10. Letni obóz szkoleniowo - wypoczynkowy / 09 - 16 sierpień / - Solina
11. Międzynarodowy obóz PFKS
12. Międzynarodowy Turniej Challenger / wrzesień / - Opole
13. Turniej kwalifikacyjny do Misztrzostw Europy kadetów i seniorów ( open ) / październik - Lublin
14. Mistrzostwa Polski Juniorów ( OOM ) i seniorów ( open ) / 17 paźdźiernik / - Wieliczka
15. Mistrzostwa Europy Kadetów i Seniorów ( open ) / październik - grudzień
16. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców / 21 listopad / - Tarnowskie Góry
17. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Bartoszyce Cup / 28 listopad / - Bartoszyce
18. XXXI Puchar Polski ( senior, junior, młodzik ) / 12 grudzień / - Gdynia
19.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / 16 grudzień / - Bartoszyce
KALENDARZ IMPREZ BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE 2014
 
 
 
1. Zimowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy / styczeń ( 26 styczeń -01 luty ) / - Polańczyk.
 
2.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików / 15 marzec / -Zamość
 
3.Mistrzostwa Polski Seniorów / 12 kwiecień / - Bielsko Biała
 
4.Mistrzostwa Polski Juniorów ( OOM) - 25 październik Koszalin
 
5.Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów /16 -17 maj / - Baku, Azerbejdżan
 
6.Mistrzostwa Polski Policji - Szczytno
 
7.Otwarte Mistrzostwa Austrii /15 czerwiec / -Wiedeń, Austria
 
8. Egzamin na stopnie szkoleniowe / 25 czerwiec / - Bartoszyce
 
9.Letni obóz szkoleniowo - wypoczynkowy / 10 - 17 sierpień / - Solina
 
10.Międzynarodowy Letni Obóz PFKS /sierpień /
 
11.Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy / wrzesień / - Opole
 
12.Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (U21) /15 listopad / - Wocławek
 
13.Seminarium kumite / październik-listopad / -Ełk
 
14.Ogólnopolski Turniej / październik  / - Giżycko
 
15.Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej "Bartoszyce Cup" / 08 listopad / - Bartoszyce
 
16.Puchar Polski Seniorów i Juniorów / 22 listopad / - Biała Podlaska
 
17.Międzynarodowy Turniej / listopad, grudzień / - Tarnów
 
18. Mistrzostwa Europy U22  i Kadetów /październik, listopad / - Wilno,Litwa
 
19.Kokoro Cup / 06 grudzień / - Warszawa
 
20.Otwarty Turniej Gwiazdkowy ( młodzik mł.,młodzik, kadet) Bartoszycki Klub kyokushin Karate / 06 grudzień / - Korsze
 
21.Mistrzostwa Polski Seniorów (Open) / 13 grudzień / -Koszalin
22.Egzamin na stopnie szkolenoiwe / 17 grudzień / - Bartoszyce