WŁADZE KLUBU I KADRA INSTRUKTORSKA

PREZES BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE - sensei ANDRZEJ LITWIN 3 dan

TRENER

sensei ANDRZEJ LITWIN 3 dan

 

Osiągnięcia trenerskie od 1977 roku w prowadzonych klubach: UKS "Zdrowie" Lidzbark Warm i Bartoszycki Klub Kyokushin Karate.Jest to wspólny sukces naszych instruktorów, zawodników, rodziców oraz wszystkich, którzy pomagają w naszej działalności.

Ilość zdobytych medali ogółem – 1746

Turnieje regionalne, wojewódzkie, Mistrzostwa Okręgu -998

Turnieje Ogólnopolskie i Puchary Polski – 615

Turnieje Międzynarodowe – 53 (21 złotych, 16 srebrnych, 16 brązowych)

Mistrzostwa Polski – 65 (27 złotych, 16 srebrnych, 22 brązowych) Medaliści MP – 20 osób : Kozubowski Konrad (15), Pachulska Diana (11), Kundzicz Leo (4), Błońska Klaudia (3), Połeć Mateusz (3), Przybysz Mariusz (2), Kuzia Patryk (2), Wiesztort Łukasz (2), Wiesztort Tomasz (1), Myma Mariusz (1), Szczepański Krzysztof (1), Czerniewski Rafał (1), Górecka Monika (1), Szostak Karol (1), Skabara Anna (1). Archacki  Adrian (1), Archacki Krystian (3). Joanna Czerniewska (1), Adrianna Mrówka (4). Karolina Daszkiewicz (1), Sebastian Archacki (1), Tomasz Misiewicz(1), Julia Basiukiewicz(2), Dawid Pażus (2) Jakub Kwaśniewski (1).

Mistrzostwa Europy-11  (4 złote, 2 srebrne, 5 brązowych) 

Medaliści ME – 4 osoby: Pachulska Diana (4), Kozubowski Konrad (2), Czerniewska Joanna (2), Daszkiewicz Karolina (1), Dawid Pażuś (2)

Członkowie Kadry Narodowej  - 15 osób: Połeć Mateusz, Kuzia Patryk, Kozubowski Konrad, Błońska Klaudia,  Pachulska Diana, Archacki Krystian,  Daszkiewicz Karolina,  Czerniewska Joanna, Mrówka Adrianna, Archacki Sebastian, Dawid Pażuś, Weronoka Konwicka, Adeian Wzorek, Julia Basiukiewicz, Jakub Kwaśniewski. 

Instruktorzy – 8 osób: Szczepański Krzysztof ,Mazur – Rosolińska Jolanta, Kwaśniewski Jarosław, Czerniewski Rafał, Kimbar Grzegorz, Misiewicz Tomasz, Kozubowski Konrad, Turek Renata.

Posiadacze czarnych Pasów – 9 osób- sensei: Kwaśniewski Jarosław (2 Dan), Szczepański  Krzysztof (2 Dan), Kozubowski  Konrad (1 Dan), Pachulska Diana (1 Dan), Czerniewski Rafał (1 Dan), Krystian Archacki (1 Dan), Tomasz Misiewicz (1Dan), Adrianna Mrówka (1 Dan), Renata Turek (1 an). 

Drużynowe: wielokrotne  Mistrzostwo Województwa oraz w Turniejach Ogólnopolskich i regionalnych, III – miejsce MP Kadetów – Katowice 1993, II – miejsce MP Młodzieżowców – Lulin 2011, II – miejsce MP Młodzieżowców – Szczecinek 2012, III – miejsce MP Młodzieżowców – Tarnowskie Góry 2013. II miejsce drużynowo Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Włocławek 2014, III miejsce eliminacje do Mistrzostw Europy 28.02.2015 Tarnów. 

 

 INSTRUKTORZY

 

Sensei JAROSŁAW KWAŚNIEWSKI 2 dan, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, nauczyciel dyplomowany, licencjonowany instruktor karate, prowadzi zajęcia karate z dziećmi młodzieżą i dorosłymi w Bartoszycach, Korszach, Barcianach oraz Sępopolu.        

 

      Sensei  KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI 2 dan Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie,oficer policji.Wieloletni zawodnik BKKK, medalista MP Pracowników MSWiA,sędzia okręgowy PZK.Licencjonowany instruktor PZK oraz Policyjnych Sportów Walki.Prowadzi zajęcia w BKKK z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.  

            Sensei  RAFAŁ CZERNIEWSKI 1 dan. Wieloletni zawodnik BKKK, medalista MP Pracowników MSWiA oraz zawodów ogólnopolskich.Licencjonowany instruktor PZK oraz Policyjnych Sportów Walki.Prowadzi zajęcia w BKKK oraz  Reszelu(filia BKKK).  

 

Sensei TOMASZ MISIEWICZ 1 dan- Licencjionowany instruktor i zawodnik , prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w BKKK.Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Wydz.Historii.

Sensei Renata Turek 1 dan, Licencjonowany Instruktor Karate Kyokushin, absolwentka  Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie Wydz. Pedagogiki, Wychowawca Placówek Wypoczynku, prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą BKKK oraz w filii w Reszlu.