Home
Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate
20 czerwca w sobotę w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate. Nasze kluby reprezentowała ośmioosobowa ekipa, która wywalczyła 5 medali. Lidzbark Warmiński: Julia Kurek 1 miejsce w kat młodziczek, Julia Gałązka srebrny medal w kat juniorek. Natomiast zawodnicy z BKKK trzy brązowe medale: Dawid Klimek, Wiktor Mrówka (obaj kat junior) i Hubert Kowalczykw kat. młodzików. Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących i życzymy dalszych sukcesów, osu!
Egzamin lato 2026
18 czerwca 2026r. odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, gdzie zdawało przez kilka godzin ponad 100 osób. Po wielogodzinnych zmaganiach wszyscy testy zaliczyli pozytywnie. Najwyższe stopnie zdobyli sempai Grzegorz Pakuła2 kyu z wyróżnieniem oraz Grzegorz Wzorek, Rafał Sztukowski i Michał Kurek wszyscy 3 kyu. Uroczystego otwarcia dokonał za Burmistrza Lidzbarka Warm. Tomasz Nykiel, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, osu!
Kwalifikacje do ME 2026
6 czerwca 2026r. w Poznaniu odbyły się kwalifikacje do ME nasze kluby reprezentowała trzy osobowa ekipa Julia Gałązka, Wiktor Mrówka I Dawid Klimek. W zawodach o miejsca w kadrze ubierało się 270 zawodników z całego kraju. Nasi zawodnicy walczyli ambitnie, ale ulegli swoim przeciwnikom po dogrywkach .. za 2 tygodnie Mistrzostwa Polski w Mińsku Mazowieckim, więc trenujmy z sercem że 100%frekwencją, osu. To klucz do sukcesu !
Wyjazd na letni obóz w Polańczyku 2026

Dotyczy organizacji letniego obozu 28.06-04.07.2026, Polańczyk
1. Zakwaterowanie Hotel Skalny Polańczyk ul. Zdrojowa 11
2.Wyjazd: Bartoszyce - CPN Żuralski wzw Biedronki ul. Warszawska, 28.06.2026r. godz. 5.00 (noc z soboty na niedzielę). Lidzbark Warmiński godz. 5.30 parking Urzędu Gminy.
3. UWAGA! Proszę o zabranie ze sobą numeru PESEL.
4.W obozie mogą uczestniczyć osoby, które dostarczyły w terminie komplet dokumentów.
5. Co zabrać: kimono (kto posiada 2 szt.), obuwie sportowe, dres, bluzę z kapturem, czapka z daszkiem, bielizna, kosmetyki, klapki, strój kąpielowy, wygodne obuwie, dobry humor.
6. Dokumenty: dow. osobisty, leg. szkolna, leg. klubowa.
7. Telefony, laptopy, aparaty fotograficzne i inny sprzęt na własną odpowiedzialność.
8. Kanapki, owoce, zimna herbatka (typu lipton) na drogę. Wszelkie chrupki, chipsy, napoje gazowane co najmniej niemile widziane.
10. W przypadku chęci zdawania egzaminu prosimy uzgodnić z instruktorem prowadzącym i uiścić składkę na konto.
11. Przyjazd planowany Lidzbark Warm.: 04.07.2026, godz. 21.30 - 22.30 (sobota), parking Urzędu Gminy. Bartoszyce: 04.07.2026, godz. 23 -23.30, CPN Żuralski.
12. W przypadku nieprzewidzianej choroby, złego samopoczucia, wysokiej temperatury, kaszlu prosimy o niezwłoczną konsultację z sensei A.Litwinem.
W sprawach innych proszę o kontakt telefoniczny, 606 118 339, kier. obozu sensei Andrzej Litwin 4 Dan, osu!
Turnieju o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich
VIII Seminarium Kumite w Bisztynku
Zakończyło się VIII Seminarium Kumite w Bisztynku.
W sobotę 23 maja odbyło się seminarium szkoleniowe z sensei Janem Soukupem z Czech, który podzielił się z nami swoją mistrzowską wiedzą. Sensei Jan to v-ce mistrz Świata Kyokushin, mistrz Świata Karate Shotokan, K1, kickboxingu. Seminarium patronował Pan Zbigniew Filipczyk Burmistrz Bisztynka.
Dziękujemy sensei Janowi Soukopowi za wspólne chwile i szkolenie na najwyższym światowym poziomie. osu !
Międzynarodowy Turniej Warsaw Open
16 naja 2026 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Warsaw Open z udziałem blisko 400 zawodników z 35 klubów, z kraju, Litwy i Czech. Nasza 9 osobowa reprezentacja wywalczyła 6 medali. Lidzbark Warm.: Julia Kurek jak zwykle złoto oraz dwa srebrne: Klaudia Chomej i Oliwia Twardowska. Natomiast do Bartoszyckiego klubu złoto wywalczył Aleksander Porydzaj, a brązowe: Hubert Kowalczyk i Wiktor Mrówka, więc gratulacje za udany występ, osu!
Mistrzostwa Europy w Świnoujściu
Julia Kurek z Lidzarskiego Klubu mistrzynią Europy Karate Kyokushin, Natomiast Antonina Pieciułko i Hubert Kowalczyk zostali brązowymi medalistami 37. Mistrzostw Europy, które odbyły się w Świnoujściu / Ahlbeck w pięknej hali w Niemczech. Tosia Pieciółko zajęła też 4 miejsce w kata, gdzie zabrakło 0,1 pkt w wejściu do strefy metalowej. Pozostali zawodnicy niestety przegrali swoje walki, głównie po dogrywkach. W imprezie uczestniczy ogółem 700 osób z całej Europy, osu !



Komunikat 7/2026
Informujemy, że w dniu 13 marca w piątek treningu zawodniczego o godz 19.45 nie będzie, zapraszamy wszystkich na 18.15, osu!
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Solcu Kujawskim
1 marca 2026 odbył się w Solcu Kujawskim Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w którym wystartowało ponad 100 zawodników I zawodniczek z 11 klubów. Nasza 8 osobowa ekipa wywalczyła 8 medali (6 złotych,1 srebrny, 1 brązowy). Bartoszyce: Aleksander Porydzaj, Hubert Kowalczyk, Antonina Pieciułko, Wiktor Mrówka, wszyscy złote. Lidzbark Warmiński: Julia Gałązka i Julia Kurek złote krążki, Klaudia Chomej srebro, Oliwia Twardowska brązowy medal, gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów. Ostatnio na treningu kadry powiedziałem, że jesteście najlepsi, dzisiaj,tylko się to potwierdziło, osu !
Zimowe Seminarium w Ełku 2026
Piętnaście osób kadry instruktorskiej I zawodniczej naszych klubów uczestniczyło w seminarium zimowym w Ełku, które poprowadził trener Kadry Narodowej Węgier shihan Józef Stefanovics i mistrzyni Europy sensei Lili Mezo. Dziękujemy shihan Remigiuszowi Karpińskiemu za zaproszenie i możliwość skorzystania z SUPER szkolenia, osu !
BARTOSZYCKA GALA SPORTU
Nasi zawodnicy sempai Dawid Klimek i Wiktor Mrówka zakwalifikowali się do dziesiątki najlepszych sportowców Bartoszyc, a dzisiaj na Gali odebrali swoje wyróżnienia i nagrody, a już w sobotę rano wyjazd na seminarium szkoleniowe do Ełku, osu!
Zimowy obóz szkoleniowy w Polańczyku
KALENDARZ IMPREZ BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE 2026 R.
| 1. Obóz zimowy | 18.01-24.01 | Polańczyk (BKKK ) |
| 2. Zimowe seminarium | 21.02.2026 | Ełk |
| 3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego | marzec | (PZK) |
| 4. Liga Warmińsko-Podlaska | kwiecień | Reszel BKKK |
| 5. Mistrzostwa Europy KWF | 24-25.04.2026 | Świnoujście |
| 6. Ogólnopolski Turniej Wielkich Jezior Mazurskich | 16.05.2026 | Giżycko (GKKK) |
| 7. EKO Black Belt Seminar | 13-15.03 | Stara Wieś (PFKS) |
| 8. Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów, Kadetów i Młodzików | 20.06.2026 | Mińsk Mazowiecki (PZK) |
| 9. Seminarium BKKK Jan Soukup | 23.05.2026 | Bisztynek (BKKK) |
| 10. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy | 06.06.2026 | Poznań (PFKS ) |
| 11. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu | 18.06.2026 | Lidzbark Warm./ Bartoszyce (BKKK) |
| 12. Letni obóz BKKK | 28.06-04.07 | Polańczyk |
| 13. Mistrzostwa Europy | 08-11.10.2026 | Ryga / Litwa / (EKO) |
| 14. Międzynarodowy Turniej | październik | Skarżysko Kamienna (SKKK) |
| 15. Mistrzostwa Polski Open +Młodzieżowców | 14.11.2026 | Sianów (PZK) |
| 16. Puchar Polski | 10.10.2026 | Liszki (PZK) |
| 17. Bartoszyce Cup, (BKKK) | 28.11.2026 | Bartoszyce (BKKK) |
| 18. Kokoro Cup | 05-06.12 | Warszawa (Bielański KKK) |
| 19. XI Sępopolskie Spotkania z Karate | 12.12.2026 | Sępopol (BKKK) |
| 20. Egzamin na stopnie Szkoleniowe Kyu | 17.12.2026 | Bartoszyce/ Lidzbark Warm (BKKK) |
Komunikat 1/2026
Dotyczy organizacji zimowego obozu 18.01-24.01.2026, Polańczyk
1. Zakwaterowanie Hotel Skalny Polańczyk ul. Zdrojowa 11
2.Wyjazd: Bartoszyce - CPN Żuralski wzw Biedronki ul. Warszawska, 18.01.2026r. godz. 5.00 (noc z soboty na niedzielę). Lidzbark Warmiński godz. 5.30 parking Urzędu Gminy.
3. UWAGA! Proszę o zabranie ze sobą numeru PESEL.
4.W obozie mogą uczestniczyć osoby, które dostarczyły w terminie komplet dokumentów.
5. Co zabrać: kimono (kto posiada 2 szt.), obuwie sportowe, dres, bluzę z kapturem, czapka, szalik rękawiczki, bielizna, kosmetyki, klapki, strój kąpielowy, wygodne obuwie zimowe, dobry humor.
6. Dokumenty: dow. osobisty, leg. szkolna, leg. klubowa.
7. Telefony, laptopy, aparaty fotograficzne i inny sprzęt na własną odpowiedzialność.
8. Kanapki, owoce, zimna herbatka (typu lipton) na drogę. Wszelkie chrupki, chipsy, napoje gazowane co najmniej niemile widziane.
10. W przypadku chęci zdawania egzaminu prosimy uzgodnić z instruktorem prowadzącym i uiścić składkę na konto.
11. Przyjazd planowany Lidzbark Warm.: 24.01.2026, godz. 21.30 - 22.30 (sobota), parking Urzędu Gminy. Bartoszyce: 24.01.2026, godz. 23 -23.30, CPN Żuralski.
12. W przypadku nieprzewidzianej choroby, złego samopoczucia, wysokiej temperatury, kaszlu prosimy o niezwłoczną konsultację z sensei A.Litwinem.
W sprawach innych proszę o kontakt telefoniczny, 606 118 339, kier. obozu sensei Andrzej Litwin 4 Dan, osu !
Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Zawodnikom, Rodzicom, Sympatykom oraz Przyjaciołom naszego Klubu najserdeczniejsze życzenia:
spokoju serca, radości płynącej z bliskości drugiego człowieka, rodzinnego ciepła oraz nadziei, która daje siłę każdego dnia.
Niech nadchodzący Nowy Rok 2026 przyniesie zdrowie, wytrwałość w realizacji celów, sportowe sukcesy oraz satysfakcję z codziennej pracy nad sobą – zarówno na macie, jak i poza nią.
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”
św. Jan Paweł II
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Zarząd Bartoszyckiego Klubu Kyokushin Karate
oraz Instruktorzy
KOMUNIKAT 16/25
Zimowy egzamin 2025

18 grudnia w Lidzbarku Warmińskim odbył się egzamin dla członków naszych klubów na stopnie szkoleniowe kyu. Przez kilka godzin 130 zawodników zmagało się z technikami z zakresu kata, kihon, technik walki oraz sprawności fizycznej. Wśród Gości nie zabrakło przedstawicieli samorządu, województwa, dyrektorów. Na wstępie wyróżniono zawodników za wzorową postawę na treningach, wysokie osiągnięcia sportowe oraz wybitne, które otrzymały Julia Gałązka i Julia Kurek. Medal za zasługi otrzymala Pani Katarzyna Wojtkiewicz dyrektor OSiR Lidzbark Warminski, a "Złoty Pas za Zasługi" sensei Grzegorz Klimek. Po kilkugodzinnych zmaganiach wszyscy swoje testy zaliczyli pozytywnie z jedną poprawką, która będzie uzupełniona w drugim terminie na obozie zimowym. Najwyższe stopnie 3 kyu sempai: Crimella Violetta, 4 kyu (zielone pasy zaliczyli sempai: Jaruga Aleksandra, Pieciułko Antonina, Gałązka Julia, Gratulujemy wszystkim , osu!.
Wyniki
X Sępopolskie Spotkania z Karate
13 grudnie szczelnie zapełniła się sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu zawodnikami, kibicami, rodzicami oraz Gośćmi, gdzie odbyły się Jubileuszowe X Sępopolskie Spotkania z Karate. W zawodach uczestniczyło 80 zawodników i zawodniczek z Dobrego Miasta, Lidzbarka Warmińskiego, Górowa IŁ., Bartoszyc, Bisztynka, Reszla i Sępopola. Spotkania uroczyście otworzyła Burmistrz Sępopola, gdzie zawodnicy rozpoczęli rywalizację w kata oraz kumite. Mogliśmy obejrzeć piękny pokaz przygotowany przez sensei Jarosława i Renatę Kwaśniewskich i sensei z Sępopola oraz ceremonię wręczenia czarnych pasów Michalinie Kowalewskiej i Oliwce Wziątek. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji imprezy i do zobaczenia za rok, osu!
KATA DRUŻYNOWE K1
I miejsce
| Reszel 1 |
| Aleksander Porydzaj |
| Hubert Kowalczyk |
| Agata Kowalczyk |
II miejsce
| Lidzbark |
| Julia Kurek |
| Julia Gałązka |
| Oliwia Twardowska |
III miejsce
| Sepopol 1 |
| Błażej Kołowrocki |
| Błażej Ciechanowicz |
| Mikołak Kruk |
KATA DRUŻYNOWE K 2
I miejsce
| Reszel 2 |
| Daria Walicka |
| Maciej Krysiński |
| Maria Korynkiewicz |
II miejsce
| Sepopol 2 |
| Zuzanna Kamińska |
| Jakub Potymko |
| Kacper Demczuk |
KATA DRUŻYNOWE K 3
I miejsce
| Reszel 3 |
| Violetta Crimella |
| Aleksandra Jaruga |
| Kamil Jeziorek |
II miejsce
| Sepopol 3 |
| Wiktoria Lewkowicz |
| Kuba Kruk |
| Lena Grudzień |
III miejsce
| Bisztynek |
| Antonina Pieciułko |
| Joanna Nowik |
| Karolina Kryspin |
Kata indywidualne
KATA GRUPA 1
I miejsce – Aleksandra Jaruga – Reszel
II miejsce – Kamil Jeziorek – Reszel
III miejsce – Violetta Crimella - Reszel
KATA GRUPA 2
I miejsce – Julia Gałązka – Lidzbark Warmiński
II miejsce – Karolina Kryspin – Bisztynek
III miejsce – Daria Walicka – Reszel
III miejsce – Kuba Kruk – Sępopol
KATA GRUPA 3
I miejsce – Wiktoria Lewkowicz – Sępopol
II miejsce – Joanna Nowik – Bisztynek
III miejsce – Nikola Haritz – Lidzbark Warmiński
KATA GRUPA 4
I miejsce – Mikołaj Kruk – Sępopol
II miejsce – Błażej Kołowrocki – Sępopol
KATA GRUPA 5
I miejsce – Lena Grudzień – Sępopol
II miejsce – Zuzanna Kamińska – Sępopol
III miejsce – Kacper Demczuk – Sępopol
KATA GRUPA 6
I miejsce – Antonina Pieciułko – Bisztynek
II miejsce – Hubert Kowalczyk – Reszel
III miejsce – Stefania Godlewska – Bisztynek
KATA GRUPA 7
I miejsce – MATEUSZ HARASIMOWICZ - Dobre Miasto
II miejsce – BARTOSZ KOTOWSKI - Dobre Miasto
III miejsce – JAKUB SMUŁEK - Dobre Miasto
KATA GRUPA 8
I miejsce – Aleksander Porydzaj – Reszel
II miejsce – Agata Kowalczyk – Reszel
III miejsce – Błażej Ciechanowicz – Sępopol
KATA GRUPA 9
I miejsce – Maria Korynkiewicz – Reszel
II miejsce – Izabela Argalska – Bartoszyce
III miejsce – Anna Iwańczyk – Sępopol
KATA GRUPA 10
I miejsce – Jakub Potymko – Sępopol
II miejsce – JAŚ BRATKOWSKI - Dobre Miasto
III miejsce – Antonina Nowicka – Sępopol
III miejsce – ALEKSANDER CIESIELSKI - Dobre Miasto
KATA GRUPA 11
I miejsce – MARCELINA TOMASZEWSKA - Dobre Miasto
II miejsce – Artur Iwańczyk – Sępopol
III miejsce – JULIAN CIESIELSKI - Dobre Miasto
III miejsce – WOJCIECH URBAŃSKI – Dobre Miasto
KUMITE CHŁOPCY
KUMITE U 10 semi kontakt
I miejsce – Wiktor Mrówka – Bartoszyce
II miejsce – Kuba Kruk – Sępopol
III miejsce – Kamil Jeziorek - Reszel
KUMITE U 11 semi kontakt
I miejsce – Hubert Kowalczyk – Reszel
II miejsce – Błażej Kołowrocki – Sępopol
III miejsce – MICHAŁ BOREJKO – Dobre Miasto
KUMITE U 12 semi kontakt
I miejsce – Leon Szczepański – Bartoszyce
II miejsce – Mikołaj Kruk – Sępopol
III miejsce – Kacper Demczuk – Sępopol
KUMITE U 13 light kontakt
I miejsce – JAKUB SMUŁEK – Dobre Miasto
II miejsce – BARTOSZ KOTOWSKI – Dobre Miasto
III miejsce – Igor Nowak – Sępopol
KUMITE U 14 semi kontakt
I miejsce – Błażej Ciechanowicz - Sępopol
II miejsce – Maciej Krysiński - Reszel
III miejsce – Wojciech Sztukowski – Lidzbark Warmiński
III miejsce – MATEUSZ HARASIMOWICZ – Dobre Miasto
KUMITE U 15 light kontakt
I miejsce – Aleksander Porydzaj - Reszel
II miejsce – Nikodem Kowalczyk – Sępopol
KUMITE U 16 light kontakt
I miejsce – Emil Godlewski - Bisztynek
II miejsce – Bartosz Mąka – Lidzbark Warmiński
III miejsce – ALEKSANDER CIESIELSKI – Dobre Miasto
III miejsce – Jakub Potymko – Sępopol
KUMITE U 17 light kontakt
I miejsce – JAŚ BRATKOWSKI – Dobre Miasto
II miejsce – Aleksander Wiktor Nalewajko – Bisztynek
KUMITE U 18 light kontakt
I miejsce – WOJCIECH URBAŃSKI – Dobre Miasto
II miejsce – JULIAN CIESIELSKI – Dobre Miasto
III miejsce – Dawid Nowak – Sępopol
III miejsce – Artur Iwańczyk – Sępopol
KUMITE U 19 light kontakt
I miejsce – Piotr Grzelak - Reszel
II miejsce – Tymoteusz Nowak – Reszel
III miejsce – Piotr Gwóźdź – Sępopol
III miejsce – Adam Kleban - Reszel
KUMITE U 20 light kontakt
I miejsce – Aleksander Zalewski – Reszel
Tadeusz Diakowicz – Reszel
KUMITE DZIEWCZĘTA
KUMITE U 09 D semi kontakt
I miejsce – Klaudia Chomej – Lidzbark Warmiński
II miejsce – Karolina Kryspin - Bisztynek
III miejsce – Violetta Crimella – Reszel
KUMITE U 10 D semi kontakt
I miejsce – Julia Gałązka – Lidzbark Warmiński
II miejsce – Aleksandra Potasznik – Lidzbark Warmiński
III miejsce – Daria Walicka – Reszel
KUMITE U 11 D semi kontakt
I miejsce – Joanna Nowik - Bisztynek
II miejsce – Lena Grudzień – Sępopol
III miejsce – Oliwia Stankiewicz – Sępopol
III miejsce – Zuzanna Kamińska – Sępopol
KUMITE U 12 D lekka semi kontakt
I miejsce – Antonina Pieciułko – Bisztynek
II miejsce – Oliwia Twardowska – Lidzbark Warmiński
KUMITE U 12 D semi kontakt
I miejsce – Nikola Haritz – Lidzbark Warmiński
II miejsce – Wiktoria Lewkowicz – Sępopol
KUMITE U 13 D light kontakt
I miejsce – Julia Kurek – Lidzbark Warmiński
II miejsce – Zuzanna Nalewajko - Bisztynek
III miejsce – Katarzyna Perzanowska – Bisztynek
KUMITE U 14 D light kontakt
I miejsce – Agata Kowalczyk – Reszel
II miejsce – Izabela Argalska – Bartoszyce
KUMITE U 15 D light kontakt
I miejsce – Ada Kuźniewska – Górowo Iławieckie
II miejsce – Antonina Nowicka – Sępopol
III miejsce – Zuzanna Wasilewicz – Sępopol
III miejsce – Anna Iwańczyk – Sępopol
KUMITE U 17 D light kontakt
I miejsce – Bianka Łomżyńska – Reszel
II miejsce – Marcelina Balińska – Sępopol
KUMITE U 18 D light kontakt
I miejsce – Alicja Bejnarowicz – Reszel
II miejsce – MARCELINA TOMASZEWSKA – Dobre Miasto
KUMITE U 19 D light kontakt
I miejsce – Zuzanna Łomżyńska – Reszel
II miejsce – Helena Średzińska – Sępopol
Więcej artykułów…
- Międzynarodowy Turnieju Kokoro Cup 2025
- Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu 2025 r.
- X Sępopolskie Spotkania z Karate
- Turnieju Bartoszyce Cup 2025
- Wyniki Bartoszyce CUP 2025
- Komunikat 14/2025
- Bartoszyce CUP 2025
- Puchar Polski Karate Kyokushin i Mistrzostwach Polski Open.
- Komunikat 12/2025
- Egzamin na Obozie PRKS sensei Michaliny oraz sensei Oliwi
- ZAPISY 2025
- Polańczyk lato 2025
- Komunikat 11/2025
- 52 Mistrzostwa Polski
- Komunikat 10/2025
- Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu 2025
- Komunikat 9/2025
- VII Seminarium Szkoleniowe p.n "nie piję, nie palę, nie biorę, ale trenuję"
- Warmińsko-Podlaskiej Ligi Karate Kyokushin
- Kondolencje dla Sensei Krzysztofa
Licznik odwiedzin
| Dziś | 122 |
| Wczoraj | 224 |
| W tygodniu | 346 |
| W miesiącu | 4835 |
| Wszystkie dni | 524324 |

