Home
Egzamin lato 2026
18 czerwca 2026r. odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, gdzie zdawało przez kilka godzin ponad 100 osób. Po wielogodzinnych zmaganiach wszyscy testy zaliczyli pozytywnie. Najwyższe stopnie zdobyli sempai Grzegorz Pakuła2 kyu z wyróżnieniem oraz Grzegorz Wzorek, Rafał Sztukowski i Michał Kurek wszyscy 3 kyu. Uroczystego otwarcia dokonał za Burmistrza Lidzbarka Warm. Tomasz Nykiel, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, osu!
Licznik odwiedzin
| Dziś | 139 |
| Wczoraj | 224 |
| W tygodniu | 363 |
| W miesiącu | 4852 |
| Wszystkie dni | 524341 |