Home
Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate
20 czerwca w sobotę w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Polskiego Związku Karate. Nasze kluby reprezentowała ośmioosobowa ekipa, która wywalczyła 5 medali. Lidzbark Warmiński: Julia Kurek 1 miejsce w kat młodziczek, Julia Gałązka srebrny medal w kat juniorek. Natomiast zawodnicy z BKKK trzy brązowe medale: Dawid Klimek, Wiktor Mrówka (obaj kat junior) i Hubert Kowalczykw kat. młodzików. Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących i życzymy dalszych sukcesów, osu!
Licznik odwiedzin
| Dziś | 139 |
| Wczoraj | 224 |
| W tygodniu | 363 |
| W miesiącu | 4852 |
| Wszystkie dni | 524341 |