Home

Łosice

11 listopada w Łosicach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin zorganizowany z okazji Święta Niepodległości.W zawodach uczestniczyło 134 zawodników i zawodniczek z 18 klubów z całego kraju. Bartoszycki klub reprezentowała Adrianna Mrówka, która po raz ostatni startowała w kat.junior open, gdzie wywalczyła złoty medal.Ada utrzymuje dobrą formę, więc przebicie się do finałów nie stwarzało naszej zawodniczce większych problemów, ale w walce finałowej potrzbna była dogrywka.Miłym akcentem zakończyły się walki senioróww kat.open, które wygrał sensei Tomasz Misiewicz reprezentujący Lidzbark Warm., ale prowadzi zajęcia z najmłodszymi zawodnikami BKKK.Tomek przy wadze 67 kg poradził sobie świetnie z dużo cięższymi zawodnikami ,  kończył pojedynki przed czasem , albo z wyraźną przewagą punktową, co miało niewątpliwie wpływ na przyznanie Tomkowi tytułu "Najlepszego Zawodnika Turnieju".
Niezmiernie miło nam zakomunikować, że sempai Weronika Konwicka reprezentująca Lidzbark Warm., ale często uczestniczy w zajęciach naszego klubu zdobyła złoty medal w kat.młodzików, a Adrian Wzorek w kat. kadetów zadowolił się srebrnym krążkiem.

serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, osu !