Home

Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin

 

10 marca w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin z udziałem 481 zawodników i zawodniczek z 47 klubów. Nie zabrakło reprezentacji naszego klubu,która wywalczyła trzy brązowe medale : Amelia Wojciechowicz w kat. młodzik +50kg oraz dwa w kat . seniorów Jakub Kwaśniewski -80kg i Dawid Pażuś +80 kg. Natomiast Patrycja Włodarczyk w kat. junior mł. została sklasyfikowana na 5 miejscu.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów, osu!

 

Miło nam poinformować, że ekipa Lidzbarka Warm. wywalczyła dwa srebrne medale : Adrian Wzorek w kat.junior -75 kg i Miłosz Wach w kat. młodzik -50 kg. Natomiast Lena Gałązka w kat. jun mł. -50 kg, Marta Zawadzka w kat.junior +60 kg i Aleksy Żukowski w kat.młodzik - 60 kg zostali sklasyfikowani na 5 miejscach.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów, osu!

 

GALERIA!!!

Licznik odwiedzin

Dziś76
Wczoraj176
W tygodniu414
W miesiącu2583
Wszystkie dni141276