Home

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2019

13 stycznia w Turku odbyły się mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin, które były jednocześnie kwalifikacjami do mistrzostw Europy. Bartoszycki klub reprezentował z powodzeniem Dawid Pażuś, który w kat.junior + 75 kg wywalczył 1 miejsce i zarazem uzyskał kwalifikacje do mistrzostw Europy. Dawid stoczył trzy zwycięskie pojedynki, a w finale pokazał wielką klasę i pokonał swojego przeciwnika przez ippon. Ogółem w zawodach uczestniczyło 224 zawodniczek z całego kraju. Natomiast tegoroczne mistrzostwa Europy odbędą się 27-30 czerwca w Pradze, a dla naszego zawodnika będzie to już czwarty udział w ME i mamy nadzieję, że również medalowy.
Miło nam zakomunikować, że Adrian Wzorek reprezentujący lidzbarski klub również zakwalifikował się do ME w kat. junior -75 kg, gdzie zajął po finałowej dogrywce 2 miejsce.
 Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 6 osób, w tym Grzegorz Klimek, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, osu!