Home

BARTOSZYCE 17 LISTOPADA 2018

 17 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 odbył się  tradycyjnie Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate Shinkyokushinkai  p.n. Bartoszyce Cup , w którym uczestniczyło 214 zawodniczek i zawodników z 10 klubów. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski, który jednocześnie objął imprezę swoim patronatem. Podczas otwarcia głos zabrali Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego i Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai shihan Remigiusz Karpiński 6 Dan. Minutą ciszy uczczono pamięć  shihan Wiesława Gwizda, który wielokrotnie był Sędzią Głównym oraz BC BKKK. Wręczono medale "Za Zasługi dla BKKK", które otrzymali : sensei Wojciech Hajduk 2 Dan oraz sempai Radosław Ogonowski i Jakub Kwaśniewski. Sensei Hajduk wykonał także efektowny pokaz kata oraz technik samoobrony, a następnie zawodnicy przystąpili do wielogodzinnych zmagań. Sędzią Głównym zawodów był shihan Marek Krepcio 5 Dan z Suwałk, który kierował pracą 15 sędziów. Organizatorem zawodów był BKKK przy współpracy z Urzędem Miasta i BOSiR. Patronatem medialnym imprezę objęli : Goniec Bartoszycki i TV Bast-Sat. Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów, osu!

GALERIA 1

GALERIA2

RAPORT KOŃCOWY BARTOSZYCE 17 LISTOPADA 2018    
KONKURENCJA M IMIĘ I NAZWISKO KLUB PUNKTY
KUMITE JUNIORZY rocznik 02 01 średnia 1. Dawid Pażuś Bartoszyce 5
2. Kacper Matura Wojnicz 3
3. Rafał Tucki Bartoszyce 1
3. Kacper Sawicki Suwałki 1
KUMITE JUNIORKI rocznik 02 01 średnia 1. Rybacka Aleksandra Suwałki 5
2. Alicja Prokuda Ełk 3
3. Aleksandra Biłbak Suwałki 1
3. Zuzanna Pycko Bartoszyce 1
KUMITE MŁODZICY rocznik 04 03 średnia 1. Tomasz Kluczyński Suwałki 5
2. Wiktor Grzybczyński Suwałki 3
3. Krystian Grzegorczyk Szczytno 1
3. Patryk Pacocha Tarnów 1
KUMITE MŁODZICY rocznik 04 03 lekka 1. Adrian Bugieda Suwałki 5
2. Jakub Ciupa Sandomierz 3
3. Damian Dydziński Lidzbark 1
3. Rafał Banaszek Szczytno 1
KUMITE MŁODZICZKI rocznik 04 03 średnia 1. Marta Zawadzka Lidzbark 5
2. Laura Wajdner Giżycko 3
3. Natalia Zentarra Szczytno 1
3. Julia Kołodziej Szczytno 1
KUMITE MŁODZICZKI rocznik 04 03 lekka 1. Aleksandra Kruszyńska Szczytno 5
2. Dominika Karpowicz Suwałki 3
3. Oliwia Wziątek Bartoszyce 1
3. Aleksandra Bakuła Lidzbark 1
KUMITE MŁODZIK MŁ.   rocznik 06 05 CIĘŻKA 1. Mikołaj Barański Szczytno 5
2. Kamil Czujkowski Suwałki 3
3. Miłosz Kłoczko Suwałki 1
3. Wojciech Ciupak Sandomierz 1
KUMITE MŁODZIK MŁ.   rocznik 06 05 ŚREDNIA 1. Jan Skobel Sandomierz 5
2. Filip Kłodowski Szczytno 3
3. Aleksy Żukowski Lidzbark 1
3. Michał Mrozik Giżycko 1
KUMITE MŁODZIK MŁ.   rocznik 06 05 lekka 1. Miłosz Wach Lidzbark 5
2. Bartłomiej Draba Szczytno 3
3. Błażej Andyszczyk Suwałki 1
3. Błażej Balukiewicz Suwałki 1
KUMITE MŁODZIK MŁ.   rocznik 06 05 super lekka 1. Dawid Lewkowicz Ełk 5
2. Michał Mikos Bartoszyce 3
3. Filip Kandybowicz Szczytno 1
3. Jakub Masalski Suwałki 1
KUMITE MŁODZICZKI MŁ. rocznik 06 05 CIĘŻKA 1. Jolanta Płońska Suwałki 5
2. Nina Sieczkowska Suwałki 3
3. Michalina Kowalewska Bartoszyce 1
3. Ada Anzulewicz Suwałki 1
KUMITE MŁODZICZKI MŁ. rocznik 06-05 ŚREDNIA 1. Natalia Hajn Szczytno 5
2. Julia Suchodolska Szczytno 3
3. Amelia Wojciechowicz Bartoszyce 1
3. Weronika Rucin Bartoszyce 1
KUMITE MŁODZICZKI MŁ. rocznik 06 05 LEKKA 1. Wiktoria Wądołowska Giżycko 5
2. Magdalena Swacha Giżycko 3
3. Paulina Nytko Tarnów 1
3. Hanna Dyngosz Tarnów 1
KUMITE KADET CHŁOPCY rocznik 08-07 CIĘŻKA 1. Grzegorz Pakuła Bartoszyce 5
2. Norbert Kocak Szczytno 3
3. Dominik Klimek Bartoszyce 1
3. Bartosz Podpirka Bartoszyce 1
KUMITE KADET CHŁOPCY rocznik 08-07 ŚREDNIA 1. Wiktor Cymerman Szczytno 5
2. Kacper Kluczyński Suwałki 3
3. Artur Dzik Bartoszyce 1
3. Tobiasz Szczęsny Suwałki 1
KUMITE KADET CHŁOPCY rocznik 08-07 LEKKA 1. Franciszek Kimszal Suwałki 5
2. Patryk Sawlański Szczytno 3
3. Jakub Szczepański Bartoszyce 1
3. Mikołaj Kurta Lidzbark 1
KUMITE KADET CHŁOPCY rocznik 08-07 SUPER LEKKA 1. Mateusz Karpowicz Suwałki 5
2. Maksymilian Zembrzuski Szczytno 3
3. Aleks Dragon Szczytno 1
3. Mateusz Wylot Szczytno 1
KUMITE KADETKI   rocznik 08-07 CIĘŻKA 1. Natalia Wielgus Sandomierz 5
2. Aleksandra Skubida Sandomierz 3
3. Anna Szymańska Suwałki 1
3. Nadia Tyczyńska Szczytno 1
KUMITE KADETKI   rocznik 08-07 ŚREDNIA 1. Natalia Maksymiuk Bartoszyce 5
2. Karolina Walczyk Bartoszyce 3
3. Julia Rybacka Suwałki 1
3. Martyna Wiśniewska Sczytno 1
KUMITE KADETKI   rocznik 08-07 LEKKA 1. Oliwia Lewkowicz Ełk 5
2. Michalina Ciszewska Suwałki 3
3. Anastazja Zembrzuska Szczytno 1
3. Marysia Kakowska Szczytno 1
KUMITE KADET MŁ. rocznik 10-09 CIĘŻKA 1. Jakub Borkowski Bartoszyce 5
2. Kacper Kalinowski Bartoszyce 3
3. Kacper Radzewicz Suwałki 1
3. Adam Kamiński Suwałki 1
KUMITE KADET MŁ. rocznik 10-09 ŚREDNIA 1. Dariusz Michałowski Ełk 5
2. Eryk Dyngosz Tarnów 3
3. Alan Grzegorczyk Szczytno 1
3. Michał Kurek Lidzbark 1
KUMITE KADET MŁ. rocznik 10-09 LEKKA 1. Filip Gajda Sandomierz 5
2. Dawid Klimek Bartoszyce 3
3. Aleksander Sokoowski Ełk 1
3. Maciej Krasula Sczytno 1
KUMITE KADET MŁ. rocznik 10-09 SUPER LEKKA 1. Adrian Białaszonek Giżycko 5
2. Krystian Kalata Suwałki 3
3. Ignaś Wiśniewski Dobre Miasto 1
3. Grzegorz Hajn Szczytno 1
KUMITE KADETKI MŁ. rocznik 10-09 CIĘŻKA 1. Antonina Szram Lidzbark 5
2. Wiktoria Figas Lidzbark 3
3. Julia Wolf Dobre Miasto 1
3. Hanna Połojańska Giżycko 1
KUMITE KADETKI MŁ. rocznik 10-09 ŚREDNIA 1. Karina Filochowska Szczytno 5
2. Patrycja Jaworowska Giżycko 3
3. Gabriela Pawłowska Giżycko 1
3. Anna Kowalczyk Bartoszyce 1
KUMITE KADETKI MŁ. rocznik 10-09 LEKKA 1. Natalia Ciupak Sandomierz 5
2. Ewa Skubida Sandomierz 3
3. Paula Wąsewicz Szczytno 1
3. Łucja Dragun Szczytno 1
KUMITE KADETKI MŁ. rocznik 10-09 SUPER LEKKA 1. Aleksandra Baranowska Bartoszyce 5
2. Lena Murawska Bartoszyce 3
3. Agata Frągnowska Szczytno 1
3. Aleksandra Zawistowska Szczytno 1
         
         
Liczba zawodników 214   klasyfikacja drużynowa
Liczba klubów 10      
      SUWAŁKI 63
Najlepszy zawodnik Miłosz Wach   Lidzbark SZCZYTNO 59
      BARTOSZYCE 51
Najlepsza zawodniczka Aleksandra Rybacka   Suwałki SANDOMIERZ 30
      LIDZBARK 23
      GIŻYCKO 22
      EŁK 19
      TARNÓW 6
      WOJNICZ 3
      DOBRE MIASTO 2

Licznik odwiedzin

Dziś1
Wczoraj102
W tygodniu1
W miesiącu1967
Wszystkie dni105802