Home

Nasi zawodnicy w Mistrzostwach Europy !

23 września w Rzeszowie  odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin. W zawodach uczestniczyło 110 zawodników z 27 klubów z całego kraju. Trzyosobowa reprezentacja naszego klubu wywalczyła dwie kwalifikacje do ME. Więc w tegorocznych ME w Kielcach, które odbędą się  11 listopada wystartuje Adrianna Mrówka i Dawid Pażuś. Oboje  stoczyli po trzy walki i zajęli III miejsca w kwalifikacjach (Ada kat. młodzieżowiec 50-55 kg, natomiast Dawid w kat. kadet + 75 kg).

Niestety zabrakło szczęścia Pawłowi Skarulowi w kat.kadetów 65-70kg, który przegrał swoje walki i nie uzyskał kwalifikacji.

Niezmiernie nam miło zakomunikować, że sempai Adrian Wzorek, który reprezentował Lidzbark Warm. w kat.kadet 70-75 kg zajął I miejsce i obok naszych zawodników będzie uczestnikiem ME.

43ad2ad321ad15

                                                        Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, osu 

Licznik odwiedzin

Dziś93
Wczoraj155
W tygodniu806
W miesiącu1213
Wszystkie dni146203