Home

Memoriał Branko Bośnjaka

W sobotę 22 października w Chorwacji (Samobor), odbył się kolejny Memoriał Branko Bośnjaka. W zawodach uczestniczyło 61 zawodników z 12 państw w konkurencji kumite seniorów. Wśród trzyosobowej reprezentacji Polski znalazła się zawodniczka naszego klubu Adrianna Mrówka, która wywalczyła brązowy medal w kat -55kg kobiet. Ada ogółem stoczyła trzy walki z zawodniczkami zaliczanych do czołówki europejskiej. W półfinale przegrała z utytułowaną zawodniczką Litwy Dianą Maciute.
Miło nam zakomunikować, że sensei Ada  17 października b.r. ukończyła kurs instruktorski i dołączyła do grona naszych klubowych szkoleniowców. Aktualnie jest studentką Politechniki Opolskiej w Opolu.

komentarz trenera: Bardzo się cieszę z kolejnego medalu zdobytego w zawodach międzynarodowych, a co d oAdy to cieszy jej dobra forma i naprawdę dobrze sobie radzi z najlepszymi seniorkami w Europie.Już 12 listopada będzie uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców (do lat 21), które odbędą się w Szczecinku, a dwa tygodnie później wspólnie z Dawidem Pażusiem będą uczestniczyć w Mistrzostwach Europy w Sofii (Bułgaria).


Bez medalu powrócił Sebastian Archacki, który uczestniczył w Mistrzostwach Polski Juniorów (OOM) w kat -75kg w Olsztynie,  również w sobotę. Piewszy swój pojedynek wygrał zdecydowanie i zakwalifikował się do 1/16 finału, gdzie trafił na Michała Bekisza( Konstancin Jeziorna) z którym przegrał przez wskazanie. Jak się później okazało Bekisz zwyciężył w tej kat., a było to drugie spotkanie tych zawodników. Pierwsze wygrał Archacki kilka miesięcy temu w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy.

Licznik odwiedzin

Dziś7
Wczoraj120
W tygodniu127
W miesiącu2281
Wszystkie dni122605