Home

Grzegorz Kwakszys

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że sempai Grzegorz Kwakszys,który jest od wielu lat Członkiem Honorowym naszego klubu otrzymał nominację na 2 kyu (brązowy pas). Sempai Grzegorz jest dziennikarzem Gazety Olsztyńskiej i systematycznie pisze artykuły o naszej działalności promując nasz klub w całym województwie. Uczestniczy w imprezach organizowanych przez klub (zawody, egzaminy), a także wyjeżdżał wspólnie z zawodnikami, żeby z bliska przekazać wszelkie informacje. To dzięki Jego fachowym relacjom w artykułach na łamach Gazety Olsztyńskiej oraz Gońca Bartoszyckiego karate podbiło serca wielu młodych ludzi, którzy rozpoczęli swoją przygodę z karate. Certyfikat uroczyście wręczył shihan (BC) Wiesław Gwizd 5 Dan i sensei Andrzej Litwin 3Dan w czasie uroczystego egzaminu, który odbył się 19 grudnia w Bartoszycach.
Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, osu!

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj86
W tygodniu642
W miesiącu1432
Wszystkie dni121756