Home

Seminarium Szczytno 2015

Seminarium Szczytno 2015

51

Na zaproszenie sensei Piotra Zembrzuskiego przyjechali do Szczytna Dobrosława i Krzysztof Habraszka, jedno z najbardziej utytułowanych małżeństw karate kyokushin w Polsce. 
- sensei Dobrosława to wicemistrzyni Świata, mistrzyni europy i aż 10, krotna mistrzyni Polski a sensei Krzysztof zajął 4 miejsce na mistrzostwach Świata, 5 razy był mistrzem europy oraz 4 razy mistrzem Polski. 
Tematem przewodnim seminarium było kumie czyli waka. Aby być w pełni gotowym do walki pełno kontaktowej należy najpierw przygotować swoje ciało do takiego wysiłku. Jak tego dokonać próbowali pokazać naszym karatekom mistrzowie z Tarnowskich Gór. Dwudniowe seminarium obfitowało w wiele ćwiczeń cross fitowych zmodyfikowanych na potrzeby treningu karate kyokushin. A ponieważ zbliżają się mistrzostwa Polski seniorów oraz mistrzostwa województwa, na trening pod okiem naszych mistrzów przybyło wielu chętnych zawodników. Wszyscy uczestnicy ciężko trenowali i uważnie słuchali cennych uwag. Sensei Dobrosława i Krzysztof Habraszka znani są także z poczucia humoru, nie mogło więc zabraknąć elementów humorystycznych, jak podkreślają nasi goście, równie ważnych jak ciężki trening. W seminarium uczestniczyli członkowie naszego klubu: sensei Jarosław Kwaśniewski, sempai Tomasz Misiewicz, Joanna Romanowska oraz Jakub Kwaśniewski. 

GALERIA !!!

 

 

Licznik odwiedzin

Dziś105
Wczoraj127
W tygodniu1018
W miesiącu4903
Wszystkie dni134284