Home

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Tarnów 2015

Ogromnym sukcesem naszych zawodniczek i klubu zakończył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów,który odbył się 27-28 lutego w Tarnowie. Joanna Czerniewska zajęła 1 miejce w kat. junior-open, Karolina Daszkiewicz i Adrianna Mrówka startowały w kat. junior -55kg. Tym razem po pokonaniu swoich rywalek w eliminacjach i półfinałach obie spotkały się w finale, gdzie po dogrywce zwyciężyła Karolina. Dwa złote medale i srebrny  dały dla naszego klubu 3 miejsce w kat. drużynowej. O miejsca do Kadry Narodowej na rok 2015 ubiegało się 152  zawodników i zawodniczek z 38 klubów z całego kraju.
Dzięki powołaniom do KN, które dziewczęta otrzymały razem z medalami i pucharami już 17 kwietnia będą uczestniczyły w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Warszawie.
Niezmiernie miło nam zkomunikować, że sensei Diana Pachulska reprezentująca lidzbarski klub startowała w kat. seniorek -65kg, gdzie  zajęła 1 miejsce i również będzie uczestniczyć w/w mistrzostwach.

serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów , osu !