Home

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

28 listopada w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów z udziałem 218 zawodników i zawodniczek z 77 klubów z całego kraju. Udany start zanotował lidzbarski zawodnik sensei Adrian Wzorek, który w kategorii U 22  (do lat 22) - 75 kg zajął 2 miejsce. Adrian był dobrze przygotowany do zawodów, więc stoczył 4 walki z czego wygrał 3 w tym jedną przez ippon (przed czasem). Niestety w finale, gdzie prowadził odnowiła się kontuzja stawu skokowego. Adrian wytrwał do końca pojedynku jednak nie zdołał pokonać zawodnika z Zielonki Karola Narożniaka i przegrał przez wskazanie zostając v-ce mistrzem Polski.
Gratulujemy Adrianowi, dziękujemy z piękne walki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, osu!
W mistrzostwach uczestniczyła sempai Oliwia wziątek z BKKK (kata) kat. młodzieżowiec  oraz Lena Gałązka z lidzbarskiego klubu kumite juniorek - 60 kg. Obie zawodniczki zaprezentowały się dobrze, ale niestety nie zdołały zakwalifikować się do strefy medalowej, osu !
Snapchat-370653457Snapchat-432049888Snapchat-2030691192Snapchat-1597885685Snapchat-1569293332Snapchat-1773700427Snapchat-1157001846