Home

Wojnicz 2020

W Wojniczu 15 lutego odbyła się druga edycja Międzynarodowego Memoriału "Cichociemnych" Spadochroniarzy Armii Krajowej.
Startowało 273 zawodników z 36 klubów z Austrii, Chorwacji oraz Polski.
Zawodnicy reprezentowali 6 organizacji karate: WKO Shinkyokushin, KWF, IKO Nakamura, Kenbukai, IKO Sosai oraz Oyama Karate.
Nie zabrakło reprezentacji naszego klubu, tym razem reprezentowały nas dziewczęta. Czteroosobowa reprezentacja wywalczyła 3 medale, Natalia Maksymik kat. kadetki -50 kg zajęła II miejsce, Amelia Wojciechowicz w tej samej kat. uplasowała się na III miejscu, a Michalina Kowalewska w kat. kadetek +50 kg zdobyła medal brązowy. Dobry start zanotowała Aleksandra Baranowska w kat.dzieci, choć medalu nie zdobyła. Dziewczęta miały okazję sprawdzić swoje możliwości w towarzystwie międzynarodowym i z różnych organizacji. Zawodniczki w drodze do podium stoczyły od 2 do 4 walk.

Lidzbark Warmiński : Michał Jasinowicz zdobył srebrny medal w kat junior mł., natomiast Aleksy Żukowski wywalczył brązowy krążek w kat. kadetów.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów, osu !

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie stoją i buty

Obraz może zawierać: 4 osoby

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, boisko do koszykówki i w budynku

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją