Home
Seminarium w Spale
22-24 kwietnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbyło się seminarium kata i kurs sędziowski, którego organizatorem była Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai. Nasz klub reprezentowali : sensei Jarosław Kwaśniewski i sempai Renata Turek.Treningi i prezentacje kata prowadził instruktor WKO Taishi Watanabe. Nasi zawodnicy również zaliczyli kurs sędziowski pod przewodnictwem shihan Alexandera Goncharenki, który jest Przewodniczącym Komisji Sędziowskiej EKO.
osu !


Licznik odwiedzin
| Dziś | 40 |
| Wczoraj | 124 |
| W tygodniu | 788 |
| W miesiącu | 5277 |
| Wszystkie dni | 524766 |