Home

IV OTWARTY TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA KORSZ

08 czerwca w Koszach odbył się IV Otwarty Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Burmistrza Korsz w którym uczestniczyło 130 zawodników i zawodniczek: Szczytna, Słupska, Ełku, Bartoszyc (filie Korsze, Sępopol, Bisztynek,Reszel), Lidzbarka Warmińskiego oraz reprezentacja z Rosji (Kaliningrad). Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata oraz kumite, gdzie poziom walk był naprawdę wysoki. Było wielu reprezentantów kadry narodowej, utytułowanych zawodników także z Rosji, których z kolei zaskoczył poziom naszych zawodników i właśnie te pojedynki wzbudzały najwięcej emocji. Zawody prowadzone były na 2 matach i przebiegły bardzo sprawnie, a sędziowali: sensei Jarosław Kwaśniewski, Krzysztof Szczepański, Renata Turek , Krystian Archacki, Daniel Tracz oraz sempai Artur Kwieciński, Dawid Pażuś, Paweł Skarul, Krzysztof Dziębowski, Piotr Basiukiewicz, Mateusz Dydziński i Jakub Kwaśniewski. Natomiast sędzią Głównym był sensei Andrzej Litwin 3 Dan. Opiekę medyczną sprawował dr Mariusz Trzciński.

Organizatorem zawodów był BKKK, filia w Korszach prowadzona przez sensei Jarosława Kwaśniewskiego 2 Dan  oraz Urząd Miejski w Korszach.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy.

Do zobaczenie na kolejnych zawodach, osu!

 

GALERIA!!!

WYNIKI

RAPORT KOŃCOWY KORSZE 8 CZERWCA 2019  
KONKURENCJA KAT. M IMIĘ I NAZWISKO KLUB
semi kontakt
Juniorzy 03 02
ŚREDNIA 1. Adrian Wzorek Lidzbark
2. Andrei Burlakov Kaliningrad
3. Piotr Młynarczyk Szczytno
3.    
semi kontakt
Juniorki 03 02
ŚREDNIA 1. Marta Zawadzka Lidzbark
2. Oliwia Wziątek Bartoszyce
3.    
3.    
Light kontakt
Młodzicy 04-05
ŚREDNIA 1. Olaf Szemliński Szczytno
2. Krystian Grzegorczyk Szczytno
3. Michał Jasinowicz Lidzbark
3.    
Light kontakt
Młodzicy 04-05
LEKKA 1. Rafał Banaszek Szczytno
2. Pavel Cheshko Kaliningrad
3. Kerim Abilov Kaliningrad
3.    
Light kontakt
Młodziczki 04-5
ŚREDNIA 1. Patrycja Włodarczyk Bartoszyce
2. Julia Kołodziej Szczytno
3. Eliza Mrożkiewicz  Szczytno
3.    
Light kontakt
Młodziczki 04-05
LEKKA 1. Lena Gałązka Lidzbark
2. Natalia Hajn Szczytno
3. Maja Rogacz Szczytno
3.    
Light kontakt
Młodzik Mł. 06-07
ŚREDNIA 1. Norbert Kocak Szczytno
2. Iwan Govrukin Kaliningrad
3. Aleksy Żukowski Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Młodzik Mł 06-07
LEKKA 1. Miłosz Wach Lidzbark
2. Barłomiej Draba Szczytno
3. Karol Katzmarski Szczytno
3.    
Light kontakt
Młodzik Mł 06-07
SUPER LEKKA 1. Jan Rogala Szczytno
2. Adam Kozicki Szczytno
3. Michał Mikos Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Młodziczki Mł 06-07
ŚREDNIA 1. Amelia Wojciechowicz Bartoszyce
2. Ewa Gołaszewska Szczytno
3. Michalina Kowalewska Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadet chłopcy
08-09
CIĘŻKA 1. Wiktor Cymerman Szczytno
2. Filip Kaczmarczyk Szczytno
3. Bartosz Podpirka Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadet chłopcy
08-09
ŚREDNIA 1. Dariusz Michałowski Ełk
2. Alan Grzegorczyk Szczytno
3. Patryk Sawlański Szczytno
3.    
Light kontakt
Kadet chłopcy
08-09
LEKKA 1. Aleks Dragun Szczytno
2. Mikhail Zhuravlev Kaliningrad
3. Patryk Małolepszy Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadetka Dziewczęta 08-09
CIĘŻKA 1. Karolina Walczyk Bartoszyce
2. Lena Brodiuk Bartoszyce
3. Natalia Mańk Szczytno
3.    
Light kontakt
Kadetka Dziewczęta 08-09
ŚREDNIA 1. Martyna Wiśniewska Szczytno
2. Antoina Szram Lidzbark
3. Karina Filochowska Szczytno
3.    
Light kontakt
Kadetka dziewczęta  08-09
LEKKA 1. Aleksandra Baranowska Bartoszyce
2. Paula Wąsewicz Szczytno
3. Lena Murawska Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadet Mł. chłopcy
10-11
CIĘŻKA 1. Jan Ławrynowicz Bartoszyce
2. Kacper Kalinowski Bartoszyce
3. Eml Pędowski Szczytno
3.    
Light kontakt
Kadet Mł. chłopcy
10-11
ŚREDNIA 1. Michał Kurek Lidzbark
2. Dawid Klimek Bartoszyce
3. Mateusz Maciorowski Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadet Mł. chłopcy
10-11
LEKKA 1. Błażej Frągnowski Szczytno
2. Grzegorz Hajn Szczytno
3. Sylwester Curyła Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadetka Mł. Dziewczęta 10-11
CIĘŻKA 1. Łucja Dragun Szczytno
2. Milena Godlewska Szczytno
3.    
3.    
Light kontakt
Kadetka Mł. Dziewczęta 10-11
ŚREDNIA 1. Aleksandra Zawistowska Szczytno
2. Agata Frągnowska Szczytno
3. Hanna Małolepsza Bartoszyce
3.    
Light kontakt
Kadetka Mł. dziewczęta 10-11
LEKKA 1. Zofia Panasiuk Szczytno
2. Emilia Borkowska Bartoszyce
3. Gabriela Szerejko Bartoszyce
3.    
         
KONKURENCJA KATA M IMIĘ I NAZWISKO KLUB
KATA SENIOR 1. Mateusz Zyśk BARTOSZYCE
2. Dominika Klimaszewska BARTOSZYCE
3. Radosław Badziński BARTOSZYCE
3.    
2001,2002,2003 1. Adroan Wzorek LIDZBARK
2. Oliwia wziątek BARTOSZYCE
3. Zuzanna Pycko BARTOSZYCE
3.    
2004,2005 1. Natalia Hajn SZCZYTNO
2. Patrycja Włodarczyk BARTOSZYCE
3. Olaf Szempliński SZCZYTNO
3.    
2006,2007 1. Ewa Gołaszewska SZCZYTNO
2. Jan Rogala SZCZYTNO
3. Bartłomiej Draba SZCZYTNO
3.    
2008,2009 1. Wiktor Cymerman SZCZYTNO
2. Karina Filochowska SZCZYTNO
3. Nadia Waszkiewicz SZCZYTNO
3.    
2010 i MŁODSI 1. Agata Frągnowska SZCZYTNO
2. Grzegorz Hajn SZCZYTNO
3. Zofia Panasiuk SZCZYTNO
3.    
Liczba zawodników 130      
Liczba klubów 6      
         
Najlepszy zawodnik Adrian Wzorek  
         
Najlepsza zawodniczka Agata Frągnowska  

Licznik odwiedzin

Dziś9
Wczoraj70
W tygodniu594
W miesiącu1577
Wszystkie dni110348